1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
GAGGENAU BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ŞİŞLİ GAGGENAU SERVİSİ

Gaggenau markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Şişli ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Ayazağa Mah. Bozkurt Mah. Cumhuriyet Mah. Duatepe Mah. Ergenekon Mah. Esentepe Mah. Eskişehir Mah. Feriköy Mah. Fulya Mah. Gülbahar Mah. Halaskargazi Mah. Halide Edip Adıvar Mah. Halil Rıfat Paşa Mah. Harbiye Mah. Huzur Mah. İnönü Mah. İzzetpaşa Çiftliği Mah. Kaptanpaşa Mah. Kuştepe Mah. Mahmut Şevket Paşa Mah. Maslak Mah. Mecidiyeköy Mah. Meşrutiyet Mah. Ondokuzmayıs Mah. Paşa Mah. Şişli Merkez Mah. Teşvikiye Mah. Yayla Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.